با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربران گرامی مجموعه ونوم؛ 
در هفته اخیر با تلاش های فراوان تیم ما، توانستیم همکاری با دیتاسنتر صفر و یک را آغاز کنیم و پلن های سرور اختصاصی از این دیتاسنتر را در بخش سرویس های سایت قرار دادیم. 
همچنین امروز پلن های سرویس هاست سی پنل و ریسلر ایران را هم به لیست خدماتمان اضافه کردیم تا شما عزیزان بتوانید سرویس هاست و ریسلر داخل ایران را با قیمت مناسب تهیه کنید. 
نکته حائز اهمیت در مورد سرویس های هاست و ریسلر ایران این است که دارای هارد SSD هستند که از سرعت پردازش بسیار بالایی برخوردارند.
همچنین با توجه به نوسانات قیمت ارز تغییراتی در قیمت سرویس هایی همچون، ریسلر دایرکت ادمین فنلاند، ریسلر سی پنل فنلاند و سرور مجازی فنلاند داشته ایم.

اما با توجه به شرایط پیش رو و اینکه ممکن است این افزایش قیمت برای برخی از شما عزیزان دشوار باشد ما یک کد تخفیف 30 درصدی برای تمدید این ماه ریسلر های دایرکت ادمین و سی پنل فنلاند اماده کرده ایم که میتوانید از آن در تمدید سرویس هایتان استفاده کنید.
کد تخفیف 30 درصدی :
april2021
این کد تخفیف از امروز 1 آپریل تا 30 آپریل اعتبار دارد. 
شما میتوانید از این کد تخفیف برای تمدید ماهانه و سه ماهه استفاده کنید، بنابر این پیشنهاد میکنیم اکنون که فرصت آن پیش آمده از این کد تخفیف برای تمدید سه ماهه استفاده کنید تا تخفیف بیشتری گرفته باشید.

ارادتمند شما، مرتضی سیاسر
موفق باشید
 


Thursday, April 1, 2021

« برگشت