Apr 1st تغییر قیمت سرویس ها

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربران گرامی مجموعه ونوم؛ در هفته اخیر با تلاش های فراوان تیم ما، توانستیم همکاری با دیتاسنتر صفر و یک را آغاز کنیم و پلن های سرور اختصاصی از این دیتاسنتر را در ... بیشتر »

Mar 15th ارائه مجدد سرویس هاست سی پنل و ریسلر دایرکت ادمین

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه شما همراهان گرامی مجموعه ونوم؛با توجه به اینکه به مدت 3 ماه ارائه برخی سرویس ها را متوقف کرده بودیم مجدد این سرویس ها را اضافه کرده ایم و هم اکنون میتوانید این ... بیشتر »

Mar 14th شارژ ارائه سرویس هاست دایرکت ادمین

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربران گرامی مجموعه ونوم؛همانطور که در جربان هستید به مدت 3 ماه سرویس هاست دایرکت ادمین، سی پنل و ریسلر دایرکت ادمین و سی پنل در سایت ارائه نمیشد!علت عدم ارائه ... بیشتر »

Aug 23rd تغییر آدرس ورودی سرور سی پنل

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی مجموعه ونوم؛  .با توجه به مشکلاتی که کاربران در خصوص عدم اتصال به یکی از سرور های سی پنل گزارش کردند ما این مورد را بررسی کردیم و متوجه شدیم که این مشکل ... بیشتر »

Feb 27th کد تخفیف سی درصدی ویژه هاست وردپرس

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی کاربران گرامی ونوم سروربا توجه به استفاده بسیار کاربران در ایران و سایر کشور ها از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و دغدغه ی سرعت این سرویس برای کاربران ، تیم ونوم ... بیشتر »

Jul 5th تغییر قالب ناحیه کاربری

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی ونوم سرور قالب بخش ناحیه کاربری وب هاستینگ ونوم سرور تغییر کرداین قالب که یک قالب اختصاصی میباشد توسط تیم طراحی ونوم سرور طراحی و کد نویسی شده ... بیشتر »

Mar 23rd تخفیف عیدانه ونوم سرور

وقت بخیر با توجه به فرا رسیدن نوروز ، که یکی از رسوم قدیمی ما ایرانیان است ، ونوم سرور قصد دارد به نحوه ای به کاربران وفادار خود ، هدیه ای ارائه دهد.این هدیه ، کد تخفیفی است که شما میتوانید از آن ... بیشتر »